Par mums

Tulkošanas kompānija «Grade Translation» sniedz pilnu pakalpojumu kompleksu profesionālās tulkošanas sfērā, kā arī nodrošina notāra apstiprinājumu, legalizāciju un apostilu. Mēs tulkojum tekstus jebkurā sfērā un formātā, pateicoties iespējai piesaistīt pasūtījumiem speciālistus ar iespaidīgu darba pieredzi.
Mēs garantējam klientiem augstu tulkojuma kvalitāti, operatīvu darbu, atbildīgu pieeju - tieši tā mēs esam ieguvuši lielu starptautisku kompāniju un sabiedrisko organizāciju uzticību. Šodien tulkošanas kompānija «Grade Translation» ir viens no vadošajiem tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem.
Kvalitāte:
Mēs piedācājam kompleksu lingvistisko apkalpošanu - tas nozīmē augstu kvalifikāciju un veselas tulkotāju, projektu menedžeru, redaktoru un korektoru komandas koordinētu darbu. Darba rezultāts ir no kvalitātes un jēgas viedokļa avota materiālam identisks produkts. Jebkurš tulkojums tiek izpildīts vairākos posmos, tiek nodrošināta dubulta kvalitātes kontrole. Pastāvīgo klientu vajadzībām mēs radām un papildinām īpašas vārdnīcas. Katru teksta tulkojumu pārlasa redaktors - speciālists atbilstošajā sfērā. Nepieciešamības gadījumā pārbaudīto tulkojumu pārlasa stila redaktors vai valodas nesējs, gadījumā, ja tulkojums tiek veikts svešvalodā.
Ātrums:
Viena no galvenajām tulkošanas kompānijas «Grade Translation» priekšrocībām ir augsts pasūtījumu izpildes ātrums, nekaitējot rezultātam. Strādājot ar mums, jūs vienmēr varat būt pārliecināti par to, ka savlaicīgi saņemsiet kvalitatīvu teksta tulkojumu.

Konfidencialitāte:
Mums ir svarīga mūsu klientu uzticība, tāpēc, pieņemot izpildei pasūtījumu, mēs rūpējamies par konfidencialitāti un absolūtu pasūtītāja informācijas drošību. Visi tulkošanas kompānijas «Grade Translation» līdzstrādnieki ir atbilstoši instruēti un parakstījuši nepieciešamos līgumus, kuros iekļauti punkti par konfidenciālās informācijas neizpaušanu. Mēs garantējam saviem klientiem informācijas drošību un komercnoslēpuma aizsardzību.

Tulkošanas valodas

Tulkošanas kompānija «Grade Translation» var ne tikai piedāvāt plaša spektra lingvistiskos pakalpojumus saviem klientiem, bet arī izpildīt tulkojumus praktiski jebkurā pasaules valodā.
Šeit piminētas dažas valodas, ar kurām mēs strādājam:
anglu, latviešu, krievu, igauņu, lietuviešu, dāņu, zviedru, norvēģu, franču, vācu, spāņu, itāļu, čehu, slovāku, serbu, slovēņu, poļu, ukraiņu, portugāļu, bulgāru, holandiešu, hindi, ķīniešu, ungāru, rumāņu.
Ja neatradāt šajā sarakstā jums nepieciešamo valodu, neuztraucieties - zvaniet uz tulkošanas kompānijas «Grade Translation» korporatīvo telefonu, un mūsu menedžeri nekavējoties atrisinās jūsu uzdevumu.

SAPRĀTĪGAS CENAS

Rakstiskais tulkojums
Tulkojumā iekļauts redaktora darbs. Izcenojums tiek aprēķināts par standarta A4 formāta lappusi (1500 zīmes ar tukšzīmēm). Izmaksas tiek aprēķinātas saskaņā ar zīmju skaitu un netiek noapaļotas līdz veselai lappusei, izņemot gadījumus, ja tulkojuma apjoms ir mazāks nekā viena standarta lappuse.
Pasūtītāja iesniegtā melnraksta varianta rediģēšanas izcenojums veido 50 % no pilnā tulkojuma cenas.
Tulkojuma pārlasīšana, ko veic valodas nesējs (gadījumā, ja tulkojums netiek veikts krievu valodā), sastāda 5 Ls (Eiropas valstu valodām) par vienu tulkojuma lappusi (1500 zīmes ar tukšzīmēm).
Maketēšanas izmaksas ir atkarīgas no darba sarežģītības pakāpes un tiek saskaņotas atsevišķi.
Visās personisko dokumentu tulkošanas cenās iekļauts notariālais apliecinājums.

Mūsu klienti

Pārskatīt visus klientus »

Kāpēc Jums ir jāizvēlas mūs?

  • Tulkojumi praktiski jebkurā valodā
  • Jebkuru Eiropas un Āzijas valstu valodu nesēji
  • Liels skaits vārdnīcu
  • Kompleksa pieeja jūsu pasūtījumam
  • Rūpīga pārbaude divos līmeņos
  • Ērts serviss
  • Ērta pakalpojumu apmaksas sistēma
  • Mēs esam oficiāla kompānija

Seko mumsMūsu iespējas!Noformējiet pasūtījumu tiešsaistē!

Lai pasūtītu tulkojumu, lūdzu, aizpildiet atbilstošo formu.

Pāriet pie formas aizpildes  »Kontakti

GRADE © Co.
E-mail: info@grade.lv
Web: 
www.grade.lv
Skype: grade_translation